ZHR

Koszty udziału w Zlocie ZHR na ŚDM

Koszty udziału w Zlocie ZHR na ŚDM

Wg stanu na 20 lutego br. wpisowe dla członków ZHR wynosi 190 zł, a HOPR uzyskał dodatkową dotację na ratowników KPP, ratowników medycznych i instruktorów HOPR. Tak więc sanitariusze i ratownicy HOPR płacą 190 zł, a od stopnia ratownika KPP wzwyż 100 zł.

W koszcie znajduje się:

Jak widać to nie są koszty pobytu na ŚDM, ale także koszty naszego Zlotu, który sami organizujemy jako ZHR.

Normalny koszt udziału w ŚDM zaczyna się od 800 zł. Zarówno Komenda Zlotu ZHR na ŚDM jak i Komenda Głowna HOPR stara się od wielu miesięcy o obniżenie kosztów. W październiku 2015 r. koszt na osobę był jeszcze w wysokości 600 zł, więc obecne 190 zł (i 100 zł dla ratowników KPP) to przyznacie – znacznie mniej. Nie spoczęliśmy na laurach i walczymy o kolejne dotacje i wsparcie rzeczowe. Chcemy przynajmniej w części znaleźć dofinansowanie kosztów dojazdu dla wszystkich uczestników i wolontariuszy z ZHR. Ale tak, czy siak zaręczamy, że obecna kwota jest warta tego czego doświadczycie w Krakowie. Atmosfera, 1,5 miliona młodych świadczących o swojej wierze i największe zabezpieczenie medyczne w historii Polski – słowem dobrze, że będziesz z nami J.

Trzymajcie kciuki za nas – pozyskujemy dotacje i nowych sponsorów. A jeśli ktoś z Was zna firmę, która chciałby sponsorować HOPR – dajcie znać na [email protected]

Partnerzy: