ZHR

Zgłoszenia – ŚDM

Zgłoszenia – ŚDM

W służbie medycznej na ŚDM mogą wziąć udział członkowie HOPR, ale i pozostali członkowie ZHR. W całej Polsce organizujemy szkolenia. Dla osób niepełnoletnich proponujemy podstawowy kurs pierwszej pomocy, po którym uzyskuje się pierwszy stopień sanitariusza HOPR. Dla osób, które już są sanitariuszami HOPR kolejny poziom to kurs ratownika HOPR. Dla osób pełnoletnich proponujemy kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy (tzw. KPP).

Nic nie stoi na przeszkodzie byście wstąpili do HOPR. Wystarczy zgłosić się do koordynatora w Twoim okręgu (patrz zakładka u góry „Okręgi HOPR”). Czym zrobisz to szybciej, tym masz większe szanse, że zdążysz z dogodnym terminem kursu przed wakacjami. Szkolenia znajdziesz też w zakładce na stronie HOPR. Warunkiem wstąpienia do HOPR jest złożenie deklaracji HOPR i karty ewidencyjnej.

Zgłoszenia na Zlot zakończyły się jakiś czas temu, a przed wakacjami skupiamy się na szkoleniach wolontariuszy, które odbywają się w oparciu o okręgi HOPR. Jeśli jednak nie zdążysz z przeszkoleniem na sanitariusza HOPR to na SDM – wszyscy będą przechodzili przeszkolenie, a Ty przejdziesz szkolenie kilkugodzinne, by móc wspierać swój patrol HOPR.

Partnerzy: